Pojištění osob

Zde se nacházíte: ADVISORY service s.r.o. » Pojištění osob

 RYTMUS - POJIŠTĚNÍ PRO DOSPĚLÉ I PRO DĚTI

 Investiční životní pojištění Rytmus vám dodá potřebnou jistotu, kdykoli ji budete potřebovat. Díky nejširší nabídce rizikového krytí a dalších výhod je ideálním partnerem, který drží krok s rytmem vašeho života.

 

PRVNÍ ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ PRO ŽENY

Nezáleží, zda jste svobodná nebo vdaná, zda budujete kariéru nebo se staráte o rodinu, každá z vás potřebuje mít jistotu, že když se něco stane, bude o vás či vaši rodinu postaráno.

 

PRO život - RODINNÉ RIZIKOVÉ POJIŠTĚNÍ

PRO život je nový typ rizikového životního pojištění s volitelnou investiční složkou, které nabízí pojistné krytí celé řady rizik pro jednotlivce i celé rodiny, v nejrůznějších životních situacích s možností investování. Na jediné smlouvě mohou být pojištěni až 2 dospělí a až 4 děti.


O Pastelce 

Chcete spořit svému dítěti a zároveň ho zajistit pro případ, že se s vámi něco stane? Pak uzavřete dětské pojištění s pojištěním rodiče. Pastelku můžete pořídit Vašemu dítěti už od narození. Spořit budete dítěti minimálně do jeho 18 let, můžete však až do 25 let.

 

ALLIANZ KAPITÁLOVÉ POJIŠTĚNÍ

Allianz pojišťovna přichází s nabídkou kapitálového životního pojištění, které má nejen široké uplatnění, ale zároveň si budete moci sami zvolit variantu odpovídající Vašim plánům a přáním.

 

Asistence v životním pojištění

Asistenční služby jsou poskytovány bez navýšení pojistného (resp. bez poplatku) za poskytnutí této služby všem pojištěným uvedeným v pojistné smlouvě nebo osobě blízké pojištěnému.

 

Fondy

Prostřednictvím fondů investičního pojištění rozhodujete o způsobu investování Vašich finančních prostředků v rámci investičního životního pojištění. Můžete si zvolit jeden fond nebo jejich libovolnou kombinaci. Fondy investičního pojištění jsou součástí produktů Rytmus, Mercury, Pastelka a PRO život.
 
 
Daně

Novela zákona o daních z příjmů

Rádi bychom vás informovali o nejvýznamnějších změnách, které mají v souvislosti s novelou zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů ve znění p.p. (jako zákon č. 346/2010 Sb.) dopad na daňové výhody.

 

 

Delší popis najdete v jednotlivých sekcích, pro detailní informace se obraďte na naši kamcelář. Tel: 465 461 781-785

*
Zpráva se odešle také na vámi zadanou e-mailovou adresu.
Napište prosím číslici třicetosm
*