Pojištění osob - firemní

Zde se nacházíte: ADVISORY service s.r.o. » Pojištění osob - firemní

Pojištění skupin

Allianz pojišťovna připravila pro zaměstnavatele, organizátory různých akcí a další zájemce variabilní nabídku skupinového pojištění za zvýhodněných podmínek oproti individuálně sjednávanému pojištění.
Hlavními výhodami skupinového pojištění je široká nabídka typů pojištění, výhodná cena, jednoduchá administrace, kvalitní servis a v neposlední řadě jistota díky zázemí největší evropské pojišťovny. V rámci skupinového pojištění lze sjednat následující produkty:

  • pojištění pro případ smrti (s výplatou poj. částky nebo s výplatou důchodu)
  • pojištění pro případ trvalých následků úrazu (různé varianty)
  • pojištění denního odškodného za průměrnou dobu léčení následků úrazu
  • pojištění pro případ plné invalidity s výplatou důchodu (různé varianty)
  • pojištění pro případ pracovní neschopnosti (různé varianty)
  • pojištění pro případ závažných onemocnění
  • pojištění pro případ pobytu v nemocnici (různé varianty)

Vaše dotazy rádi zodpoví naši specialisté, kteří rovněž v případě zájmu zajistí prezentaci skupinového pojištění.

 

 

Pojištění zaměstnanců - Program AMMIS

Allianz pojišťovna spolu se svým penzijním fondem připravila pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance kombinovaný program. Jeho cílem je využít daňové úlevy v oblasti životního pojištění a penzijního připojištění.

Základní složky vytvářející úspory doplňují volitelné složky. Zaměstnanec se jimi může zabezpečit proti různým životním rizikům (úraz, invalidita, smrt z jakékoliv příčiny, závažná onemocnění, zproštění od placení, pobyt v nemocnici a pracovní neschopnost).

Program AMMIS přináší zaměstnavatelům celou řadu výhod. Kromě využití daňových úlev a tím i možnosti snižovat náklady, je program významným nástrojem personální politiky, který motivuje zaměstnance a posiluje jejich vazby na společnost.
Zaměstnavatelům dále nabízíme jednoho partnera pro komunikaci, komplexní servis spojený s problematikou placení příspěvků a celou řadu benefitů a slev.

Vaše dotazy rádi zodpoví naši specialisté, kteří rovněž v případě zájmu zajistí prezentaci programu AMMIS ve Vaší společnosti.