Majetek a odpovědnost

Zde se nacházíte: ADVISORY service s.r.o. » Majetek a odpovědnost

Produkty ve zkratce

 

 

POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTI

 

  • pojištění se vztahuje na obytné budovy trvale a rekreačně obývané, byty a nebytové prostory v osobním vlastnictví, garáže včetně všech jejich stavebních součástí, družstevní byty a spoluvlastnické podíly
  • lze připojistit i vedlejší stavby, oplocení, bazén apod.
  • pojištění lze sjednat i pro budovy ve výstavbě, a to za zvýhodněnou sazbu
  • nabízíme připojištění proti krádeži vloupáním a loupeží stavebních součástí, stavebních mechanismů a stavebního materiálu

 

POJIŠTĚNÍ DOMÁCNOSTI

Přístup k životu , hodnotám a majetku ovlivňuje i osobní preference a postoje každého z nás. Trh s byty se stále rozvíjí a hodnota vybavení stoupá. Neustále roste i nabídka a vybavenost předměty dlouhodobé spotřeby. To vše spolu se stále vysokou kriminalitou zákonitě vede k otázce u koho, jak a za kolik se pojistit. Odpovědí je pojištění domácnosti u Allianz.

 

POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI

Stačí jedna malá nepozornost nebo špatný krok a nepříjemnostem a výdajům není konec. I těm nejopatrnějším lidem se může stát, že sousedy vytopí při mytí v koupelně nebo pračkou, dcera shodí v prodejně drahou vázu a syn rozbije při fotbale okno.
Pojištění odpovědnosti představuje pro takové případy ideální řešení. Převezme náhradu způsobených škod na území ČR i celé Evropy za Vás i osoby žijící s Vámi ve společné domácnosti.

 

Asistenční služby HOME ASSISTANCE

S pojištěním majetku od Allianz získáte kvalitní ochranu Vašeho majetku a navíc bezplatné asistenční služby. Jsou Vaším pomocníkem, kterého máte kdykoliv po ruce a můžete se na něj vždy spolehnout.

 Základem jsou Urgentní asistenční služby, nad jejich rámec nabízí Allianz svým klientům další službu - Modré stránky Allianz.

 

POJIŠTĚNÍ REKREAČNÍCH PLAVIDEL

Allianz Vám pojistí Vaše plavidlo proti všem hrozícím nebezpečím, včetně pojištění odpovědnosti za škody způsobené jeho provozem. Pokud si plavidlo půjčíte, pojistíme Vám kauci složenou při pronájmu. 

 

POJIŠTĚNÍ LETADEL

V rámci pojištění letadel si u nás můžete pojistit všechny druhy motorových a bezmotorových letadel, horkovzdušné balóny a i vzducholodě.

 

Delší popis najdete v jednotlivých sekcích, pro detailní informace se obraďte na naši kamcelář. Tel: 465 461 781-785