Cestovní pojištění

Zde se nacházíte: ADVISORY service s.r.o. » Cestovní pojištění

Novinky pro sezónu 2012

 

 

Základem cestovního pojištění Allianz je pojištění léčebných výloh s neomezeným limitem. Je Vám oporou při nejrůznějších onemocněních či úrazech, které se Vám mohou v zahraničí nečekaně přihodit.


K němu si stále více klientů sjednává připojištění storno poplatků. K běžným důvodům storno zájezdu jsme před letošní sezónou přidali ještě další, ne zcela tradiční. Na základě zkušeností klientů jsme přidali například podání žádosti o rozvod, obdržení nečekané výpovědi zaměstnavatelem či zmeškání odjezdu dopravního prostředku.


Mezi další letošní novinky patří roční pojištění pro opakované pobyty až na 45 dnů. Počet výjezdů během roku není omezen.


Dále jsme rozšířili plnění u pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti.


Poslední důležitou novinkou pojištění je automatické prodloužení konce pojištění, pokud se z důvodu omezení dopravy kvůli občanským nepokojům, stávce, nebo přírodní katastrofě nebudete moci vrátit do ČR v původně plánovaném termínu.

 

V rámci komerčního pojištění je zajištěna úhrada léčebných výloh pojišťovnou, bez komerčního pojištění (KP) se klient vystavuje riziku úhrady spoluúčasti, případně celého ošetření sám. Allianz cestovní pojištění nabízí neomezené krytí léčebných výloh v zahraničí.

 

Asistenční služby vám pomohou s řešením tísňových situací, do kterých se můžete na svých cestách dostat. Jsou vám k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně, 365 dní v roce.

 

Ztráta, poškození nebo zničení zavazadel, má pro každého nepříjemné důsledky. Ty lze zmírnit následným finančním odškodněním. Můžete se pojistit také pro případ, že dojde ke zpoždění letu nebo zpoždění vašich zavazadel v zahrančí

 

Pojištění odpovědnosti za škodu

 

Pojištění, které vás chrání, pokud způsobíte někomu škodu na zdraví či majetku. Omyl nebo nehoda se mohou stát každému. Chraňte sebe a svou rodinu pojištěném, které za vás převezme závazek finančního odškodnění.

 

Pojistěte se pro případ, že budete v důsledku úrazu dlouhodobě hospitalizováni nebo když úraz zanechá trvalé následky. Neváhejte využít odškodnění úrazu také z cestovního pojištění.

 

Pojistit si můžete celý zájezd, samostatné letenky a jízdenky nebo úhradu za ubytování.

*
Zpráva se odešle také na vámi zadanou e-mailovou adresu.
Napište prosím číslici třicetosm
*

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.